Balanced Chakra Sada vonných svíček 7ks, 50g/ks

Kód: 4404
299 Kč –23 %
čakry sada
299 Kč –23 % 229 Kč 189 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Každá svíčka má svou barvu a vůni a je určena na podporu jedné určité čakry v našem těle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná dárková krabička obsahuje 7 druhů vonných svíček ve skle z kolekce ARÔME Balanced Chakra. Každá svíčka má svou barvu a vůni a je určena na podporu jedné určité čakry v našem těle. 

50 g/ks

Barevná čakrová svíčka, kterou můžete použít nejen pro relaxační a meditační účely, je pěkným a svěžím doplňkem do Vašeho interiéru.

Čakrová svíčka se používá pro čištění a aktivaci jednotlivých čaker lidského těla.

Ke každé čakře je přiřazena konkrétní barva, která tuto čakru aktivuje a čistí. Svíce čistí prostory, působí na všechny osoby, které se nachází v místě, kde hoří. 

 

Čakrové svíčky jsou vhodné pro podporu jednotlivých oblastí života jako: 

dodání vitality, spokojenosti, sebevědomí, prohloubení vnitřního klidu, lepší komunikaci ve vztazích, rozvijí vnímaní, intuici, zlepšují koncentraci a uvolnění v relaxaci či meditaci.

 

7 základních čaker:

 

Kořenová čakra

Základní čakra nacházející se na spodní straně páteře. Při jejím zablokování pociťujeme často nedostatek energie, majetnické sklony, agresi až sobeckost. 

 

Sakrální čakra

Druhá čakra, označována také jako sexuální, se nachází mezi pupíkem a pohlavními orgány. Pokud je v harmonii a energie proudí plynule, jsme vůči partnerovi otevřenější, příjemnější a celkově více sexuálně uvolněni. Naopak při zablokování dochází k sexuální chladnosti a potlačování emocí. 

 

Solar-plexus čakra

Asi dva prsty nad pupíkem je umístěna čakra solar-plexus. Spojuje se s vnitřní spokojeností a vyrovnaností. Když je zablokovaná či narušená, cítí se dotyčný nespokojený, neklidný a nebývá ani příliš ambiciózní.  

 

Srdeční čakra

Nachází se u srdce a je napojena na mezilidské vztahy a lásku. Lidé mající srdeční čakru v harmonii jsou otevření, soucitní a ochotní. Naproti tomu zablokovaná čakra v člověku utlumuje schopnost lásku dávat i přijímat.

 

Krční čakra

Máte občas pocit, že se neumíte vůbec „vymáčknout“a ztrácíte během hovoru niť? Možná máte zablokovanou krční čakru, která je napojená právě na komunikaci a vyjadřování. Najdete ji mezi hlavou a páteří. 

 

Čelní čakra

Čakra třetího oka se schovává uprostřed čela a bývá spojována s duchovními silami. Je-li narušená či zablokovaná, nedokážeme tolik vnímat duchovno a esoterično, přijímat duchovní poznání. Lidé s vyrovnanou čelní čakrou jsou naopak více otevření poznání, novým věcem a názorům.

 

Temenní čakra

U této čakry mluvíme o úrovni její vyvinutosti – Jsou-li všechny ostatní čakry v harmonii, dochází k jejímu vyvinutí. A tehdy říkáme, že je v harmonii. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hotové balíčky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz